Podpora

Lokality dostupnosti

Firma alebo jednotlivec poskytuje svoje služby zákazníkom spravidla v mieste podnikania, sídla a pod., teda tam kde vykonáva svoju podnikateľskú činnosť.

Mnoho podnikateľov však poskytuje svoje služby aj mimo oblasť, v ktorej má miesto podnikania alebo sídlo a sú ochotní za zákazníkmi vycestovať, ak je to potrebné.

Práve pre nich je určená služba Lokality + umožňujúca výber viac ako jedného mesta/obce, v ktorej je služba dostupná pre zákazníkov.

Prečo je dôležité zadať všetky Lokality dostupnosti ?

V prípade, ak bude zákazník vyhľadávať službu a vo vyhľadávaní zadá lokalitu, zobrazia sa mu iba služby, ktoré majú túto Lokalitu dostupnosti vyplnenú v inzeráte.

Príklad:

  • Peter vyhľadáva stavbu rodinného domu - bungalovu v Košiciach. Petrovi sa zobrazia iba služby, s Lokalitou dostupnosti Košice.

Poskytujem služby aj v iných lokalitách, čo mám robiť ?

Ak chcete, aby bola Vaša služba (napr. stavba rodinného domu - bungalovu) dostupná aj pre zákazníkov v iných mestách, okresoch, krajoch prípadne na celom Slovensku - zvoľte príslušnú Lokalitu dostupnosti pri pridávaní služby resp. pri úprave služby.

Prečo sú pri niektorých Lokalitách dostupnosti uvedené ceny ?

Pridanie 1 mesta / obce je ZADARMO.

Každá ďalšia Lokalita dostupnosti je spoplatnená, podľa počtu obyvateľov resp. potencionálnych zákazníkov, ktorých môžete osloviť zvolením príslušnej lokality.

Niektoré menšie mestá/obce nie sú spoplatnené, vzhľadom na nízky počet obyvateľov.